Loovuslaagrid toimusid aastatel 1999 - 2016

Loovuslaagrid toimusid aastatel 1999 - 2016
---------
Loovuslaagrid toimuvad lahkete, loovuslaagrist välja kasvanud preilide (pigem juba mamslite, kes juba ise emad) hoolitseva käe all.

Loovuslaager sobib nii neile lastele, kes on esimest korda kodust eemal, kui ka hakkajatele ja aktiivsetele rüblikutele.


Loovuslaagri kirev seltskond

Meisterdamiseks on piiramatu hulk materjali! Saab maalida paberile, keraamikale, klaasile, tekstiilile, teha kipsitööd, voolida, meisterdada puust, paberist, valmistada väikese nuku või teha koguni sepatööd. Mamsli mängmaa kostüümid sobivad rollimängudeks ja erinevateks stiilipidudeks. Igaüks saab kaasa foto endast enda valmistatud raamis. Vanemate südameid soojendab loovuslaagrit lõpetav esinemine ning laste loomingu näitus, kus igaühel on välja panna 5-6 tööd, mis jäävad armsaks mälestuseks pikaks ajaks.


Loovuslaagri preilid meisterdamas

Loovuslaagrid algavad pühapäeviti kell 19.00 ja lõpevad reedeti kell 15.00. Äratus 8.30, öörahu 22.30. Päevakava on paindlik. Lapsed saavad süüa 4 korda päevas, iga päev on magustoiduks jäätis!

~ 20 tüdrukut ööbivad “segasummasuvila” sarnases peremajas, kus kardinateks lapikardinad ja vooditel lapitekid. Olemas on kogu voodivarustus, soe vesi, WC ja dušš. Puhketoas on mängimiseks särasilmsed kaltsunukud, igal ajal saab meisterdada, teha näputööd ja sorida mamsli kaltsukotis. Pikkades kleitides ja roosilistes kübarates romantilised jalutuskäigud Võsul ja mere ääres, on iga tõelise tüdruku unistus!

Ka vihmase ilmaga on Jaaniojal alati põnev!

Kohtumiseni Jaaniojal!


PÄIKEST soovides, hingelt ikka veel väike tüdruk... mamsel Janika

Jaanioja sepast peremehe juhendamisel saab kätt proovida sepatöös