Sepipaja avamine

MTÜ Koostöövõrgustik Ehedad Elamused Lahemaal, Eesti Vabaõhumuuseum ja Keskkonnaamet kutsuvad rahvusliku käsitöö, traditsiooniliste materjalide ning saaduste LAADALE „AUSAD ASJAD“ ja restaureerimise töötubadesse, mis toimuvad Lahemaa rahvuspargis Jaanioja käsitöötalus 20.augustil kell 11-16.

(Vaata, kuidas kohale tulla siit)

Laadal saab vahetada asju ja kogemusi, soetada ja ise teha, osta ning müüa kõike mis on oma põllul või aias kasvatatud ning oma käega tehtud - õmmeldud, tikitud ja kootud esemeid, lapitööd, villa ja nahku ning nendest valmistatud kaupu, sepiseid, savist ja puust esemeid, vanu asju ja igat sorti kunstilisi taieseid, moose ja hoidiseid.
Need, kes armastavad käsitööd ja traditsioonilisi materjale, saadusi ja tooteid, samuti need, kes leiavad loodusest inspiratsiooni ja lähenevad looduslikele materjalidele vanu oskusi uuel moel kasutades, on oodatud osalema ning oma kätetööd ja oskusi teistelegi tutvustama.

Pakkujatel ja traditsiooniliste oskuste tutvustajatel registreeruda 10. augustiks ave.paulus@keskkonnaamet.ee, 53327893. Laadal osalemine on tasuta.

Laada raames toimub Eesti Vabaõhumuuseumi korraldatud traditsioonilist ehitust tutvustav akende ja uste restaureerimise töötuba, mis on osalejatele tasuta, aga millest osavõtuks on vaja eraldi registreeruda aadressil ave.paulus@keskkonnaamet.ee. Koolitus toimub ERDFi Central Baltic projekti HELTH rahastusel.

Lisainfot www.lahemaa.ee uudisterubriigist.

Ave Paulus
Keskkonnaameti
Viru regioon
kultuuripärandi spetsialist
tel: 533 27893; 32 95 533
aadr: 45435 Palmse

logod